Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Porównywarka ubezpieczeń na życie

Interesuje mnie ubezpieczenie:
Indywidualne
Grupowe
Ubezpieczenie dla:
Siebie
Siebie i kogoś
Orientacyjna suma ubezpieczenia:

200 000 zł

Bezterminowe ubezpieczenie na życie, gdzie kupić?

Średnia ocena: 5.00

Dziękujemy za oddanie głosu.

Zakup ubezpieczenia na życie może wzbudzać wiele wątpliwości: czy ubezpieczyć siebie, czy włączyć rodzinę, czy rozszerzyć zakres ochrony czy zdecydować się na terminowe czy bezterminowe ubezpieczenie? Wiele spraw trzeba rozważyć na spokojnie, by podjąć właściwą decyzję.

Dzisiejszy rynek ubezpieczeniowy posiada niezwykle bogatą ofertę. Bez problemu powinniśmy znaleźć coś dla siebie bez względu na sytuację życiową, zawodową czy finansową. Przyszłość jest ważna, dlatego warto zastanowić się nad nią odpowiednio wcześniej. Zakup ubezpieczenia nie powinien być decyzją odkładaną na później. Wypadki oraz ciężkie choroby przytrafiają się ludziom w każdym wieku i nie mamy na to wpływu, stąd zakup polisy na życie jest niezwykle istotny.


WYBIERZ TANIĄ POLISĘ


Ubezpieczenie bezterminowe


Kilka rzeczy należy wyjaśnić na wstępie. Istnieje wiele możliwości ubezpieczenia na życie, stąd warto znać różnice, które istnieją między nimi, by wybrać coś najbardziej korzystnego dla siebie. Ważną opcją jest z pewnością bezterminowe ubezpieczenie na życie. Jest to rodzaj ubezpieczenia, które często wzbudza wiele wątpliwości.

Czym różni się od terminowego ubezpieczenia? Sprawa jest niezwykle prosta. Bezterminowe ubezpieczenie na życie to polisa, której okres składkowy obowiązuje do pewnego wieku, najczęściej jest to granica 60-70 rok życia. Po ukończeniu wieku określonego w umowie przestajemy opłacać składki. Zakres ochrony jednak obowiązuje nadal. Idą więc za tym atrakcyjne korzyści, ponieważ w tym okresie wiekowym ochrona jest szczególnie dla nas ważna.

Firmy ubezpieczeniowe posiadają szeroki zakres ofert ubezpieczeń bezterminowych dlatego dobrze jest zapoznać się z nimi dobrze. Decydując się na bezterminowe ubezpieczenie na życie opinie w internecie można przeczytać różne. Warto pamiętać, że ten rodzaj polisy wymaga wykonania badań lekarskich, co nie każdemu jest na rękę. Po dokładnej ocenie stanu zdrowia i wykluczeniu pewnych zagrożeń chorobowych, towarzystwo ubezpieczeniowe przedstawia ofertę dla Klienta.


Gdzie szukać polisy?


Jeśli chodzi o zakup – bezterminowe ubezpieczenie na życie oferta jest szeroka. Należy jednak dobrze się zorientować w dostępnych ofertach, by znaleźć najlepiej dopasowaną polisę. Z całą pewnością pomocny w tej kwestii okaże się internet. Znajdziemy tam wiele ciekawych możliwości a także narzędzi, dzięki którym poszukiwania ubezpieczenia nie będą męczące i czasochłonne.

Świetną formą pomocy w poszukiwaniach jest porównywarka ubezpieczeniowa. Wypełniając krótką ankietę dotyczącą naszych możliwości finansowych, wysokości preferowanych składek – dowiemy się jakie oferty będą dla nas najlepsze a także otrzymamy oferty.

Najlepszą jednak metodą zakupu ubezpieczenia będzie jednak spotkanie z przedstawicielem wybranego towarzystwa ubezpieczeniowego, aby móc swobodnie porozmawiać, dowiedzieć się wszelkich interesujących nas szczegółów dotyczących polisy. Należy pamiętać, że ubezpieczenie na życie jest wieloletnią inwestycją w przyszłość – dlatego warto wybrać dobrze ale także poznać wszelkie szczegóły oferty. Spotkanie z przedstawicielem nie wymaga od nas specjalnych dojazdów do biura firmy – możemy umówić się w dowolnym dla nas korzystnym miejscu, by zaoszczędzić fatygi a także by nie tracić swojego cennego czasu.


Czytanie warunków umowy


Jak przy każdym zakupie ubezpieczenia – dobrze jest zapoznać się z warunkami umowy. Firmy ubezpieczeniowe często dokładnie precyzują warunki wypłaty oraz kwoty świadczeń. Z warunków umowy dowiemy się również jakie dokumenty należy złożyć, aby otrzymać wypłatę świadczenia. Unikniemy tym samym dodatkowych stresów w trudnej sytuacji życiowej. Nasz komfort i poczucie bezpieczeństwa są niezwykle cenne szczególnie w trudnym dla nas czasie.

Czytanie umowy nie należy zazwyczaj do ulubionej części zakupu ubezpieczenia, ponieważ warunki umowy bywają niezwykle długie i szczegółowo opisane, natomiast dobrze je znać. Chodzi przecież o naszą przyszłość a także o nasze finanse a są one przecież niezwykle ważne. 

KUP NAJLEPSZE UBEZPIECZENIE

« Powrót do listy poradników

 • Ubezpieczenie na życie - LINK4 Life
 • Ubezpieczenie na życie - UNIQA
 • Ubezpieczenie na życie - CARDIF
 • Ubezpieczenie na życie - MACIF Życie
 • Ubezpieczenie na życie - SIGNAL IDUNA Życia
 • Ubezpieczenie na życie - AEGON Życie
 • Ubezpieczenie na życie - COMPENSA Życie
 • Ubezpieczenie na życie - Gothaer
 • Ubezpieczenie na życie - METLIFE
 • Ubezpieczenie na życie - UNUM
 • Ubezpieczenie na życie - AVIVA Życie
 • Ubezpieczenie na życie - Nationale Nederlanden
 • Ubezpieczenie na życie - ALLIANZ Życie
 • Ubezpieczenie na życie - POLISA-ŻYCIE
 • Ubezpieczenie na życie - CONCORDIA Życie
 • Ubezpieczenie na życie - EUROPA Życie
 • Ubezpieczenie na życie - HDI-GERLING Życie
 • Ubezpieczenie na życie - WARTA Życie
 • Ubezpieczenie na życie - PREVOIR
X
witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź