Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Porównywarka ubezpieczeń na życie

Interesuje mnie ubezpieczenie:
Indywidualne
Grupowe
Ubezpieczenie dla:
Siebie
Siebie i kogoś
Orientacyjna suma ubezpieczenia:

200 000 zł

Nationale Nederlanden - Strażnik przyszłości

Średnia ocena: 5.00

Dziękujemy za oddanie głosu.

Kiedy prowadzimy ustatkowane, spokojne życie – bardzo często żyjemy wtedy z dnia na dzień, nie myśląc o jutrze, nie martwiąc się o zdrowie i przyszłość. Nie zastanawiamy się nad tym, co złe może spotkać nas lub najbliższe nam osoby. I nic w tym dziwnego – nikt z nas nie planuje przecież pobytu w szpitalu, wypadku samochodowego lub śmierci kogoś bliskiego. O takich sytuacjach boimy się myśleć dłużej niż chwilę.

Nie warto czekać aż życie samo przyniesie trudniejsze chwile. Zostajemy wówczas na lodzie – często bez odpowiedniego wsparcia finansowego, równie często zdezorientowani, samotni w trudnych decyzjach. Dlatego właśnie niezwykle ważne są decyzje o zakupieniu ubezpieczenia na życie. Nie należy takich decyzji odkładać na później, ponieważ życie potrafi zaskoczyć w najmniej oczekiwanym momencie.

DOPASUJ WARUNKI POLISY


Na czym najbardziej ci zależy?


Najpierw spokojnie zastanów się kogo dokładnie chcesz zabezpieczyć, w jakiej formie oraz przed czym konkretnie? Czy to ukochana osoba? A może dzieci? Dużo podróżujesz i obawiasz się ryzyka wypadku? Niepokoi cię utrata zdrowia? Dobrze jest poświęcić dłuższą chwilę na zastanowienie się dokładnie – czego najbardziej oczekujesz od ubezpieczenia na życie. Większość firm ubezpieczeniowych posiada bardzo różnorodne oferty, spośród których z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Przede wszystkim należy określić priorytety – następnie poszukać najlepszego ubezpieczenia na przyszłość. Dopasuj ofertę również pod kątem warunków finansowych, sam wiesz najlepiej jaka wysokość składkowa nie obciąży twojego miesięcznego budżetu, jak również jaka kwota świadczenia będzie dla ciebie satysfakcjonująca.


Zabezpiecz przyszłość


W swojej ofercie Nationale Nederlanden przygotowało ofertę, która odpowiada na szeroki zakres wyżej wymienionych oczekiwań. Ubezpieczenie ochronno – inwestycyjne to świetny sposób na przyszłość i ochronę siebie oraz najbliższych osób. Polisa, na którą się zdecydujesz powinna zapewniać:

- ochronę na wypadek skutków niespodziewanych wypadków,
- włączenie w objęcie ochroną bliskich,
- możliwość modyfikacji umowy w zależności od twojej sytuacji życiowej,
- wiele bonusów, zniżek i profitów,
- przejrzystość i czytelność umowy – dzięki czemu będziesz spokojnie spoglądał w przyszłość,
- możliwość do zbierania własnego kapitału.

Grupą ubezpieczeniową, która gwarantuje w swojej ofercie te możliwości to Nationale Nederlanden, czyli towarzystwo ubezpieczeniowe o długiej tradycji działania a także cieszące się niezwykle dużym zaufaniem wśród klientów. W swoich ofertach grupa ubezpieczeniowa stara się dopasować do współczesnych oczekiwań klienta, wychodzić naprzeciw wymaganiom dzisiejszego rynku a także modyfikować umowę na tyle, by klient nie musiał martwić się o swoją przyszłość.


Chroń najbliższych


Dzięki grupie Nationale Nederlanden możesz zagwarantować bezpieczeństwo dla partnera, dzieci, krewnych. Przewiduj odpowiednio wcześnie – choroba i śmierć potrafią zaskoczyć każdego. Dobrze jest wcześniej odpowiednio przygotować się na ich nadejście i tym samym zabezpieczyć grono najbliższych osób. Na wypadek choroby, wypadku lub śmierci zostanie wypłacone należne świadczenie, które jest bardzo często jedynym wsparciem w trudnej sytuacji życiowej. Porozmawiaj z rodziną, wytłumacz jak ważna jest również dla ciebie ich przyszłość. Spróbuj zachęcić ich do zastanowienia się nad tym, co nadejdzie.   
     

To niezwykle proste


Twoja przyszłość nie musi być niepokojąca. Nie musisz martwić się o choroby, wypadki, utratę bliskich. Z ofertą grupy Nationale Nederlanden możesz zapoznać się już za pośrednictwem internetu – to zajmie ci dosłownie chwilę. Przejrzyj spokojnie oferty ubezpieczeniowe, sam zdecyduj która jest najlepiej dopasowana do twoich potrzeb. Jeśli będziesz potrzebował dodatkowych informacji – umów spotkanie z przedstawicielem ubezpieczeniowym, który posiada pełną wiedzę w zakresie polis na życie. To osoba, która odpowie na wszelkie twoje pytania i wątpliwości i pomoże wybrać ci najlepszą ofertę oraz opowie jak można zmodyfikować umowę, by dopasować jej warunki do twoich oczekiwań. W ten łatwy sposób możesz zagwarantować sobie oraz najbliższym osobom spokój, ochronę w trudnych sytuacjach życiowych oraz zabezpieczenie finansowe. Pamiętaj – tak ważnych decyzji nie warto odkładać na później. Postaw na odpowiedzialne planowanie przyszłości swojej oraz bliskich ci osób. Życie potrafi niezwykle często zaskakiwać i najlepiej być wtedy dobrze przygotowanym na każdą możliwą ewentualność.

KUP NAJLEPSZĄ POLISĘ

« Powrót do listy poradników

 • Ubezpieczenie na życie - LINK4 Life
 • Ubezpieczenie na życie - CARDIF
 • Ubezpieczenie na życie - AVIVA Życie
 • Ubezpieczenie na życie - COMPENSA Życie
 • Ubezpieczenie na życie - AEGON Życie
 • Ubezpieczenie na życie - Gothaer
 • Ubezpieczenie na życie - PREVOIR
 • Ubezpieczenie na życie - CONCORDIA Życie
 • Ubezpieczenie na życie - UNUM
 • Ubezpieczenie na życie - ALLIANZ Życie
 • Ubezpieczenie na życie - SIGNAL IDUNA Życia
 • Ubezpieczenie na życie - MACIF Życie
 • Ubezpieczenie na życie - HDI-GERLING Życie
 • Ubezpieczenie na życie - WARTA Życie
 • Ubezpieczenie na życie - EUROPA Życie
 • Ubezpieczenie na życie - Nationale Nederlanden
 • Ubezpieczenie na życie - UNIQA
 • Ubezpieczenie na życie - POLISA-ŻYCIE
 • Ubezpieczenie na życie - METLIFE
X
witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź