Proszę czekać, trwa walidacja formularza.

  • Aviva
  • TU Europa
  • ERV
  • Metlife Amplico
  • Allianz
  • AXA
  • Concordia
  • ING

Jak to działa?

wypełniasz formularz 1. Wypełniasz prosty formularz
kropka
gotowe oferty 2. Otrzymujesz gotowe oferty
kropka
porównujesz oferty 3. Porównujesz oferty ubezpieczeń
kropka
wybierasz najlepszą polisę 4. Wybierasz najlepszą polisę

Wypełnij formularz i porównaj do 5 różnych ofert ubezpieczeń na życie

40%
1. Interesuje mnie ubezpieczenie: ? Ubezpieczenie indywidualne jest spersonalizowane dla Ciebie i Twojej rodziny. Ubezpieczenie grupowe jest dla pracowników firmy.
2. Suma ubezpieczenia: ? Jest to wysokość świadczenia, jakie zostanie wypłacone w przypadku śmierci Ubezpieczonego lub innego zdarzenia objętego ubezpieczeniem.
3. Wykonywany zawód:
Zmień
4. Data urodzenia:
5. Miesięczne wydatki: ? Określ miesięczną kwotę, którą przeznaczasz na rachunki, opłaty, żywność, odzież, środki czystości, utrzymanie samochodu, kulturę, rozrywkę i hobby.
6. Sytuacja mieszkaniowa:
7. Dzieci:
Komisja Nadzoru Finansowego Główny Inspektorat Ochrony Danych Osobowych Thawte Rzecznik Ubezpieczonych
Zamknij

Nie znalazłeś odpowiedniego ubezpieczenia lub masz dodatkowe pytania? Wypełnij formularz
- nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

Imię:

Telefon kontaktowy:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu (53-659) przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 2-8, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych. Pokaż pełną treść zgody

Dziękujemy.