Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Porównywarka ubezpieczeń na życie

Interesuje mnie ubezpieczenie:
Indywidualne
Grupowe
Ubezpieczenie dla:
Siebie
Siebie i kogoś
Orientacyjna suma ubezpieczenia:

200 000 zł

Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA

   
   Aviva oferuje nam szeroki wachlarz możliwości: możemy zabezpieczyć swoje życie, przyszłość najbliższych, a także korzystnie inwestować nasze pieniądze. Tak zindywidualizowana oferta znajduje coraz większe uznanie w oczach klienta.
   
   

       Dlaczego Aviva jest tak chętnie wybieranym ubezpieczeniem?

   
   
   Dużą popularnością cieszy się ubezpieczenie na życie Nowa perspektywa. Polisa ta zyskała uznanie zarówno w oczach klientów, jak i specjalistów rynku ubezpieczeniowego. Nic zatem dziwnego, że znajduje się ona na szczycie niemal każdego rankingu ubezpieczeń na życie.
   
   
   Najważniejsze dla nas – klientów w Nowej Perspektywie jest to szeroki zakres ochrony ubezpieczeniowej dla klienta i jego rodziny oraz program inwestycyjny. Ta polisa daje nam możliwość całkiem elastycznego dopasowania zakresu ochrony oraz charakteru ubezpieczenia. Sam decydujesz, czy wybierasz pakiet z przeważającą funkcją ochronną, czy też inwestycyjną.

Sprawdź więcej informacji na https://www.rankingubezpieczennazycie.pl/a/ranking-towarzystw/aviva-zycie/28.html
   
   
   Dla kogo Aviva będzie dobrym wyborem?
   
   
   Aviva pomoże także zadbać o przyszłość naszych dzieci. W tej kwestii pomocne okaże się ubezpieczenie Absolwent. Jest to ubezpieczenie życia połączone z całkiem niezłym planem inwestycyjnym dla dziecka.
   
   
   Zwracałam też uwagę na możliwość pomnażania pieniędzy, jaką daje nam Aviva. Znajdziemy też w jej ofercie polisy o charakterze inwestycyjną – ze składką regularną (Kapitana Przyszłość) lub ze składką jednorazową (Bonus VIP). Klienci mogą też zainwestować w produkty strukturyzowane z serii Aviva Gwarancja oraz założyć Indywidualne Konto Emerytalne (IKE).
   
   
   Towarzystwo Aviva jakiś czas temu do swojej oferty dołączyło Gwarantowaną Rentę Kapitałową – czyli umowę, na podstawie której klienci otrzymują wypłaty dodatkowego, kapitałowego świadczenia emerytalnego. Natomiast przedsiębiorcy i instytucje mogą przez Avivę skorzystać z kilku rodzajów ubezpieczeń grupowych (Opiekun, Opiekun VIP, Bonus) oraz pracownicze programy emerytalne (PPE).
   
   
   Posiadacze polis z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym mają do wyboru kilkanaście funduszy o zróżnicowanym profilu lokat.
   
   
   Czym jeszcze zajmuje się Aviva?
   
   
   Towarzystwo działa od 1992 roku i jest jednym z pionierów rynku indywidualnych ubezpieczeń na życie w Polsce. Akcjonariuszami spółki są: Aviva International Insurance Ltd (90 proc. akcji) i Bank Zachodni WBK SA (10 proc. akcji).
   
   Od 1994 roku Aviva jest liderem rynku indywidualnych ubezpieczeń na życie w Polsce. Zajmuje też drugie miejsce na całym rynku ubezpieczeń na życie. Największym zaufaniem Aviva cieszy się w Wielkiej Brytanii, ale także w Polsce z roku na rok zyskuje coraz liczniejsze grono zadowolonych klientów.
   
   
   Aviva współpracuje z Bankiem Zachodnim WBK (swoim mniejszościowym akcjonariuszem) oraz z innymi bankami w zakresie bancassurance, czyli wspólnej sprzedaży usług bankowych i ubezpieczeniowych.
   
   
   Warto wspomnieć, że Aviva nie zamyka się tylko i wyłącznie w działalności sektora finansów. Aviva ogłasza, że czuje się społecznie odpowiedzialna i chce w sposób aktywny i odpowiedzialny uczestniczyć w naszym życiu. Takich firm nigdy za wiele, dlatego cieszymy się, że kolejna firma zainteresowała się CSR – życzymy wielu skutecznych kampanii.

Porównaj oferty ubezpieczeń

 • Ubezpieczenie na życie - HDI-GERLING Życie
 • Ubezpieczenie na życie - AVIVA Życie
 • Ubezpieczenie na życie - Gothaer
 • Ubezpieczenie na życie - EUROPA Życie
 • Ubezpieczenie na życie - SIGNAL IDUNA Życia
 • Ubezpieczenie na życie - PREVOIR
 • Ubezpieczenie na życie - UNUM
 • Ubezpieczenie na życie - Nationale Nederlanden
 • Ubezpieczenie na życie - POLISA-ŻYCIE
 • Ubezpieczenie na życie - CARDIF
 • Ubezpieczenie na życie - MACIF Życie
 • Ubezpieczenie na życie - CONCORDIA Życie
 • Ubezpieczenie na życie - WARTA Życie
 • Ubezpieczenie na życie - COMPENSA Życie
 • Ubezpieczenie na życie - METLIFE
 • Ubezpieczenie na życie - AEGON Życie
 • Ubezpieczenie na życie - LINK4 Life
 • Ubezpieczenie na życie - UNIQA
 • Ubezpieczenie na życie - ALLIANZ Życie
X
witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź